Rezerwacje 05.10.2017

OPIS OSIEDLA

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku Osiedle Topolowe jest naszą drugą inwestycją, która powstaje w Strumieniu, na terenie województwa śląskiego, przy ulicy Topolowej. Nasze osiedle to osiem wolno stojących domów jednorodzinnych zaprojektowanych przez jedną pracownię projektową, zapewniając spójny charakter osiedla. Domy te stanowią połączenie nowoczesnego budownictwa z naturalnym pięknem otaczającego krajobrazu.

Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Położone blisko terenów zielonych i leśnych, gwarantujące ciszę i kontakt z naturą, a także sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego użytkownikom maksimum komfortu.

Osiedle składa się z osmiu budynków jednorodzinnych wolnostojących, 3 parterowych i 5 z poddaszem użytkowym. Każdy z budynków wyposazony jest w jedno lub dwustanowiskowy garaż. Osiedle posiada jeden wjazd od strony północnej i jest ogrodzone.

Atutem naszej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która zapewni Państwu bliskość centrum miasta. Dojazd do centrum zajmie ok. 2 min. Bezpośrednie sąsiedztwo realizowanego osiedla stanowić będzie zabudowa jednorodzinna. Całość otoczona jest zielenią pól i lasów. W sąsiedztwie nie występują czynniki uciążliwe. W odległości 700 metrów znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum. Jest to idealne miejsce dla osób prowadzących sportowy tryb życia, gdyż w odległości 900m znajduje się nowo wybudowana hala widowiskowo-sportowa, basen, kort tenisowy, orlik oraz boisko do piłki siatkowej. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów infrastruktury społecznej, przychodnia lekarska, bank i dyskonty spożywcze. Dodatkowym atutem, dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą, będzie niewątpliwie bliskość jeziora Goczałkowickiego oraz dorzecza Wisły. Dużą zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z drogą ekspresową 81.

        Szanowni Państwo, dokładamy wszelkich starań aby dane publikowane na naszej stronie były aktualne i odpowiadające rzeczywistości.Nie mogąc wykluczyć błędów pisarskich bądź zmian wynikających ze zmienionej oferty podkreślamy, iż informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Top